Zde Vložte Text Nadpisu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DOMECZECH

Nadčasový design s důrazem na funkčnost a estetiku. Kvalitní řemeslné zpracování zaměřené na každý detail. Mobilita, která vás zbaví zbytečných závazků. Promyšlené rozměry 2,5 × 6 × 3,2 m a důmyslná konstrukce pro bezproblémovou přepravu a instalaci. A to i opakovaně.

UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ NA TRHU

DOMECZECH (čti DOMEČEK) je způsob, jak rychle bydlet nebo se rekreovat na místech, kde to bylo dříve nemyslitelné. Díky našim dlouholetým zkušenostem s mobilními objekty jsme připravili promyšlený, flexibilní a esteticky unikátní DOMECZECH. Je vhodný pro trvalé, rekreační i nájemné bydlení, které není vázané na vlastnictví jakékoliv nemovitosti.

DOMECZECH - HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Prvotřídní design a originalita v kombinaci s promyšleným vybavením vám umožní splnit si sen o bydlení či rekreaci téměř okamžitě. Bytelná dřevěná konstrukce zaručí dlouhověkost, chytrá materiálová skladba energetickou nenáročnost. DOMECZECH vám otevře možnosti, jak využít vaše pozemky, kde není možné stavět nemovitosti, jak rozšířit nebo vybudovat ubytovací kapacity pro vaše hosty, děti, rodiče, jak vybudovat startovací nebo seniorské bydlení v obci. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

MOBILITA

Představte si ideální místo pro DOMECZECH. Prostor na vaší zahradě, u rybníka, na golfovém hřišti, u sjezdovek. Důmyslné konstrukční řešení umožňuje opakované přemístění objektu, pokud si to vyžádá situace.

MOBILITA

MOBILITA

MOBILITA

MOBILITA

MOBILITA

MOBILITA

MOBILITA

NÁŠ PŘÍBĚH

DOMECZECH je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností s reálným provozem mobilních objektů. Po celou dobu vývoje a prototypování nás vedla snaha o maximální užitek a minimální starosti s užíváním. Ve svém DNA má DOMECZECH pevně zakódovanou inovaci.

Čistý design vytvořil Jiří Brosch. Kompletní realizace probíhá v moderní výrobní hale firmy Estetico. Každý DOMECZECH je podroben technickým zkouškám. Použité materiály a kvalitní řemeslné zpracování s důrazem na každý detail předurčují DOMECZECH k dlouholetému a úspěšnému provozu. DOMECZECH je dodáván na klíč, stačí jej umístit na vhodné místo. Je konstruován tak, aby bylo možné jeho stanoviště měnit.

DOMECZECH o velikosti 15 m 2 může také sloužit pro širokou paletu vašeho podnikání – například jako kadeřnictví, obuvnická dílna nebo třeba mobilní kancelář.

DOMECZECH A VY!

Kontaktujte nás a představte nám svoje vize a plány. Seznámíme vás s možnostmi projektu DOMECZECH, ukážeme vám příklady z praxe, projdeme s vámi cenovou nabídku i možnosti financování. Dle aktuálního stavu objednávek stanovíme dodací termín.

O EXTERIÉRU DOMECZECH

V exteriéru dbáme na vyvážený mix estetiky a funkčnosti. Plechová fasáda v kombinaci s dřevěnými štíty zaručuje co možná nejvyšší bezúdržbovost.

house 1
house 2

O EXTERIÉRU DOMECZECH

V exteriéru dbáme na vyvážený mix estetiky a funkčnosti. Plechová fasáda v kombinaci s dřevěnými štíty zaručuje co možná nejvyšší bezúdržbovost.

FAQ

FOTOGALERIE

Prohlédněte si galerii realizací a projektů. Inspirujte se a nechte se unášet představami o tom, jak bude vypadat právě váš DOMECZECH.

CO JEŠTĚ BRÁNÍ USKUTEČNĚNÍ VAŠEHO SNU?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte. Představte nám svoje vize a plány. Společně najdeme vhodné řešení, probereme cenovou nabídku i možnosti financování. Můžete odcházet s termínem, kdy si začnete plnit svůj sen.

KONTAKT

VÝROBA A PRODEJ

Estetico, s.r.o.
Holasice 75
664 61 Holasice
Czech Republic

Estetico New Era, s.r.o.
Lidická 26
602 00 Brno
Czech Republic

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Estetico New Era, s.r.o.
Lidická 26
602 00 Brno
IČ: 17381037
DIČ: CZ17381037

KONTAKT

E-mail: [email protected]
Tel.: +420 602 343 163